DETAIL spoje: 500251 / 10

Základní informace:

Linka: 500251IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky/ Provodín-Jestřebí-Dubá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 21 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 20 1 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 19 4 km Chlum,,hl.sil. CL 2214 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11514 18 6 km Chlum,,obec CL 2214 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 15 9 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 1) CL 2209 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 14 11 km Jestřebí,Újezd, CL 2213 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 13 13 km Jestřebí,,škola CL 2213 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 11 14 km Provodín,,škola (stanoviště 1) CL 2208 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 10 14 km Provodín,,prodejna CL 2208 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 9 16 km Provodín,,statek CL 2208 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 8 17 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 5 22 km Sosnová,Ramš, CL 2014 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 4 23 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 3 25 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 2 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001 14:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020