DETAIL spoje: 500251 / 13

Základní informace:

Linka: 500251IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky/ Provodín-Jestřebí-Dubá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 2 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 4 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 5 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 8 9 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 10:46 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 9 10 km Provodín,,statek CL 2208 10:48 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 10 12 km Provodín,,prodejna CL 2208 10:50 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 11 12 km Provodín,,škola (stanoviště 2) CL 2208 10:51 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 13 13 km Jestřebí,,škola CL 2213 10:53 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 14 15 km Jestřebí,Újezd, CL 2213 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 15 17 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26113 16 18 km Jestřebí,Pavlovice, CL 2209 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 17 20 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 4) CL 2209 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11514 18 23 km Chlum,,obec CL 2214 11:06 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 19 24 km Chlum,,hl.sil. CL 2214 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 20 27 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 11:12 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 21 29 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 11:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,