DETAIL spoje: 500251 / 3

Základní informace:

Linka: 500251IDOS
Název: Česká Lípa-Jestřebí-Dubá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 2 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 4 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 5 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 6 6 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 7 7 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 8 10 km Jestřebí,,křiž. CL 2213  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 9 11 km Jestřebí,,škola CL 2213  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 10 13 km Jestřebí,Újezd, CL 2213  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 11 15 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11514 14 18 km Chlum,,obec CL 2214  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 15 19 km Chlum,,hl.sil. CL 2214  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 16 22 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 17 24 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019