DETAIL spoje: 500251 / 56

Základní informace:

Linka: 500251IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky/ Provodín-Jestřebí-Dubá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 21 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 20 1 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 19 4 km Chlum,,hl.sil. CL 2214  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 17 6 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 3) CL 2209  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26113 16 8 km Jestřebí,Pavlovice, CL 2209  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 15 10 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 1) CL 2209  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 14 11 km Jestřebí,Újezd, CL 2213  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 13 13 km Jestřebí,,škola CL 2213  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 11 14 km Provodín,,škola (stanoviště 1) CL 2208  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 10 15 km Provodín,,prodejna CL 2208  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 9 16 km Provodín,,statek CL 2208  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 8 17 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 5 22 km Sosnová,Ramš, CL 2014  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 4 23 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 3 26 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 2 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001  8:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020