DETAIL spoje: 500252 / 10

Základní informace:

Linka: 500252IDOS
Název: Česká Lípa-Provodín-Jestřebí-Dubá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 18 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 17 1 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 16 4 km Chlum,,hl.sil. CL 2214 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11514 15 6 km Chlum,,obec CL 2214 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 14 9 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 3) CL 2209 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 11 11 km Jestřebí,Újezd, CL 2213 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 10 12 km Jestřebí,,škola CL 2213 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 9 14 km Provodín,,škola (stanoviště 1) CL 2208 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 8 14 km Provodín,,prodejna CL 2208 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 7 15 km Provodín,,statek CL 2208 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 6 16 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32648 5 19 km Provodín,Srní u Č.Lípy,Kraví Hora CL 2022 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 4 21 km Sosnová,Ramš, CL 2014 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 3 23 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 2 25 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 14:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,