DETAIL spoje: 500252 / 7

Základní informace:

Linka: 500252IDOS
Název: Česká Lípa-Provodín-Jestřebí-Dubá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 3 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 4 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32648 5 7 km Provodín,Srní u Č.Lípy,Kraví Hora CL 2022 10:43 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 6 9 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 10:46 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 7 10 km Provodín,,statek CL 2208 10:48 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 8 11 km Provodín,,prodejna CL 2208 10:50 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 9 12 km Provodín,,škola (stanoviště 2) CL 2208 10:51 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 10 13 km Jestřebí,,škola CL 2213 10:53 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 11 15 km Jestřebí,Újezd, CL 2213 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 12 17 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26113 13 18 km Jestřebí,Pavlovice, CL 2209 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 14 20 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 4) CL 2209 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11514 15 23 km Chlum,,obec CL 2214 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 16 25 km Chlum,,hl.sil. CL 2214 11:11 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 17 28 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 11:15 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 18 29 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 11:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,