DETAIL spoje: 500252 / 9

Základní informace:

Linka: 500252IDOS
Název: Česká Lípa-Provodín-Jestřebí-Dubá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 3 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 13:09 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 4 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 13:10 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32648 5 7 km Provodín,Srní u Č.Lípy,Kraví Hora CL 2022 13:13 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 6 9 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 13:16 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 7 10 km Provodín,,statek CL 2208 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 8 11 km Provodín,,prodejna CL 2208 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 9 12 km Provodín,,škola (stanoviště 2) CL 2208 13:21 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 10 13 km Jestřebí,,škola CL 2213 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 11 15 km Jestřebí,Újezd, CL 2213 13:28 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 12 17 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209 13:30 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26113 13 18 km Jestřebí,Pavlovice, CL 2209 13:32 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 14 20 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 4) CL 2209 13:35 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11514 15 23 km Chlum,,obec CL 2214 13:40 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 16 25 km Chlum,,hl.sil. CL 2214 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 17 28 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 18 29 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 13:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019