DETAIL spoje: 500253 / 13

Základní informace:

Linka: 500253IDOS
Název: Doksy-Ždírec-Doksy,Žďár
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 2 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2201 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 3 3 km Doksy,Obora, CL 2201 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 4 5 km Okna,, CL 2210 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19662 5 6 km Luka,,odb.1.0 CL 2211 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19661 6 7 km Luka,, CL 2211 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42507 7 8 km Luka,,rozc.Ždírec CL 2211 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 8 9 km Luka,Týn,rozc. CL 2211 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42506 9 11 km Ždírec,, CL 2202 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 10 13 km Luka,Týn,rozc. CL 2211 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16634 11 15 km Doksy,Kruh,rozc. CL 2211 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42441 12 16 km Doksy,Žďár, CL 2211 14:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,