DETAIL spoje: 500253 / 17

Základní informace:

Linka: 500253IDOS
Název: Doksy-Ždírec-Doksy,Žďár
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 2 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2201 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 3 3 km Doksy,Obora, CL 2201 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 4 5 km Okna,, CL 2210 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19662 5 6 km Luka,,odb.1.0 CL 2211 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19661 6 7 km Luka,, CL 2211 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42507 7 8 km Luka,,rozc.Ždírec CL 2211 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16634 11 10 km Doksy,Kruh,rozc. CL 2211 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42441 12 11 km Doksy,Žďár, CL 2211 17:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,