DETAIL spoje: 500253 / 2

Základní informace:

Linka: 500253IDOS
Název: Doksy-Ždírec-Doksy,Žďár
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42441 12 0 km Doksy,Žďár, CL 2211  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16634 11 1 km Doksy,Kruh,rozc. CL 2211  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 10 3 km Luka,Týn,rozc. CL 2211  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42506 9 5 km Ždírec,, CL 2202  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 8 7 km Luka,Týn,rozc. CL 2211  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42507 7 8 km Luka,,rozc.Ždírec CL 2211  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19661 6 9 km Luka,, CL 2211  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19662 5 10 km Luka,,odb.1.0 CL 2211  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 4 11 km Okna,, CL 2210  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 3 13 km Doksy,Obora, CL 2201  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 2 16 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2201  4:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019