DETAIL spoje: 500253 / 8

Základní informace:

Linka: 500253IDOS
Název: Doksy-Ždírec-Doksy,Žďár
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42441 12 0 km Doksy,Žďár, CL 2211  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16634 11 1 km Doksy,Kruh,rozc. CL 2211  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 10 3 km Luka,Týn,rozc. CL 2211  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42506 9 5 km Ždírec,, CL 2202  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 8 7 km Luka,Týn,rozc. CL 2211  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42507 7 8 km Luka,,rozc.Ždírec CL 2211  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19661 6 9 km Luka,, CL 2211  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19662 5 10 km Luka,,odb.1.0 CL 2211  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 4 11 km Okna,, CL 2210  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 3 13 km Doksy,Obora, CL 2201  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 2 16 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2201  7:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,