DETAIL spoje: 500253 / 9

Základní informace:

Linka: 500253IDOS
Název: Doksy-Okna-Ždírec-Doksy,Žďár
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 2 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2201 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 3 3 km Doksy,Obora, CL 2201 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 4 5 km Okna,, CL 2210 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19662 5 6 km Luka,,odb.1.0 CL 2211 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19661 6 7 km Luka,, CL 2211 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42507 7 8 km Luka,,rozc.Ždírec CL 2211 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 8 9 km Luka,Týn,rozc. CL 2211 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42506 9 11 km Ždírec,, CL 2202 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37256 10 13 km Luka,Týn,rozc. CL 2211 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16634 11 15 km Doksy,Kruh,rozc. CL 2211 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42441 12 16 km Doksy,Žďár, CL 2211 11:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede ve středu,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020, od 10.4.2020 do 13.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 6.7.2020, 28.9.2020, 28.10.2020, 17.11.2020