DETAIL spoje: 500260 / 1

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 10 3 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 4 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 6 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 7 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 7 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 10 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 11 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 11 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 13 km Bohatice,, CL 2114  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 14 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 17 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  4:59  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 18 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 19 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 21 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 23 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 24 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 27 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 28 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 29 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102  5:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,