DETAIL spoje: 500260 / 101

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 2 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 2) CL 2001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 6 3 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 7 5 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 9 6 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 10 8 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 11 9 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 16 9 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 17 12 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 18 13 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 24 13 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 25 15 km Bohatice,, CL 2114  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 26 16 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 27 19 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  5:13  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 29 20 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 21 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 23 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 33 25 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 34 26 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 35 29 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 37 30 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 38 31 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8373 39 33 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108  5:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 25.12.2019, 1.1.2020