DETAIL spoje: 500260 / 108

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8373 42 0 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33410 39 1 km Stráž p.Ralskem,,SMP CL 2102 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 3 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 12:14 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 6 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 7 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 9 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 11 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 12 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 13 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 12:29 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 16 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 17 km Bohatice,, CL 2114 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 19 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 26 20 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 25 21 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 22 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 23 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 24 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 25 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 26 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 29 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 29 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 30 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 32 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 33 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 34 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 13:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,