DETAIL spoje: 500260 / 112

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8373 42 0 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33410 39 1 km Stráž p.Ralskem,,SMP CL 2102 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 3 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 15:59 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 6 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 7 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 9 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 11 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 12 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 13 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 16:14 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 16 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 17 km Bohatice,, CL 2114 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 19 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 20 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 21 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 24 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 24 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 25 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 27 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 28 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 29 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 16:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,