DETAIL spoje: 500260 / 114

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8373 42 0 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 3 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 4 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 5 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 18:13 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 8 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 9 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 11 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 13 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 14 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 15 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 18:29 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 18 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 19 km Bohatice,, CL 2114 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 21 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 22 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 23 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 26 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 26 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 27 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 29 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 11 30 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 10 30 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 32 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 33 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 19:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,