DETAIL spoje: 500260 / 118

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 3 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 4 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 6 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 8 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 9 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 10 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 20:44 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 13 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 14 km Bohatice,, CL 2114 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 16 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 26 17 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 25 18 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 19 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 20 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 21 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 22 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 23 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 26 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 26 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 27 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 29 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 30 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 31 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 5 32 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 4 33 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 21:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2018, 19.4.2019, 5.7.2019, 6.7.2019, 28.9.2019