DETAIL spoje: 500260 / 12

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 3128 44 0 km Hamr na Jezeře,Břevniště,otočka (stanoviště 1) CL 2109  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8375 43 1 km Hamr na Jezeře,,Zátiší CL 2108  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8373 42 3 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 4 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 6 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 7 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102  6:45  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 10 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 11 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 13 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 15 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 16 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 17 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101  7:07  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 20 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 21 km Bohatice,, CL 2114  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 23 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 24 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 25 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 27 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 27 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 28 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 30 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 11 31 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 10 31 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 33 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 1) CL 2001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 34 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 35 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,