DETAIL spoje: 500260 / 13

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 6 2 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 9 3 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 10 5 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 11 6 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 16 6 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 17 9 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 18 10 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 19 11 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 12 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 21 13 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 22 14 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 23 15 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 24 16 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 25 18 km Bohatice,, CL 2114  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 26 19 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 27 22 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  6:49  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 29 23 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 24 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 26 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 33 28 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 34 29 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 35 32 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  7:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,