DETAIL spoje: 500260 / 13

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 0 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 3 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 4 3 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 5 4 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 5 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 6 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 7 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 9 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 10 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 10 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 13 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 14 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 15 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 16 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 17 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 25 18 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 26 19 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 20 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 22 km Bohatice,, CL 2114  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 23 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 26 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  6:49  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 27 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 28 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 30 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 32 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 33 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 36 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  7:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,