DETAIL spoje: 500260 / 17

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 8 1 km Česká Lípa,,U Jezu CL 2001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 11 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 12 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 17 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 18 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 9 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 25 9 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 26 11 km Bohatice,, CL 2114  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 27 12 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 29 15 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  7:43  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 30 16 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 31 17 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 32 19 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 34 21 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 35 22 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 36 25 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,