DETAIL spoje: 500260 / 2

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33412 38 0 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 37 2 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 35 3 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 34 6 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 33 7 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 9 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 11 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 29 12 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 27 13 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101  4:50  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 26 16 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 25 17 km Bohatice,, CL 2114  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 24 19 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 23 20 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 22 21 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 21 22 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 23 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 19 24 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 18 25 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 17 26 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 16 28 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 11 28 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 10 29 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 9 31 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 32 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 32 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 33 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 34 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001  5:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,