DETAIL spoje: 500260 / 21

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 4 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 9 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 9 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 11 km Bohatice,, CL 2114  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 12 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 15 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  9:48  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 16 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 17 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 19 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 21 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 22 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 25 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102 10:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,