DETAIL spoje: 500260 / 23

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 4 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 9 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 10:38 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 9 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 11 km Bohatice,, CL 2114 10:43 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 12 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 10:44 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 15 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101 10:48 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 16 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 10:52 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 17 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 10:53 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 19 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 21 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 10:59 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 22 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 25 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102 11:04 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33410 39 28 km Stráž p.Ralskem,,SMP CL 2102 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8373 42 29 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8375 43 31 km Hamr na Jezeře,,Zátiší CL 2108 11:12 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3128 44 32 km Hamr na Jezeře,Břevniště,otočka (stanoviště 2) CL 2109 11:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,