DETAIL spoje: 500260 / 29

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 4 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 15 5 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 16 6 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 17 6 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 9 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 10 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 10 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 12 km Bohatice,, CL 2114 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 13 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 16 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 17 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 18 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 20 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 22 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 23 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 26 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102 14:07 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 27 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 28 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102 14:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,