DETAIL spoje: 500260 / 3

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 2 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 2) CL 2001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 3 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 4 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 6 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 7 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 7 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 10 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 11 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 11 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 13 km Bohatice,, CL 2114  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 14 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 17 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  5:09  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 18 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 19 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 21 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 23 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 24 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 27 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33410 39 30 km Stráž p.Ralskem,,SMP CL 2102  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8373 42 31 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108  5:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,