DETAIL spoje: 500260 / 33

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 6 2 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 9 3 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 10 5 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 11 6 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 16 6 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 17 9 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 18 10 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 19 11 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 12 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 21 13 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 22 14 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 23 15 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 24 16 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 25 18 km Bohatice,, CL 2114 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 26 19 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 27 22 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101 14:57 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 28 23 km Mimoň,,kino CL 2101 15:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,