DETAIL spoje: 500260 / 33

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 0 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 3 1 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 4 2 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 5 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 4 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 5 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 7 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 8 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 8 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 11 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 12 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 13 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 14 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 15 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 25 16 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 26 17 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 18 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 20 km Bohatice,, CL 2114 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 21 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 24 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101 14:57 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 31 25 km Mimoň,,kino CL 2101 15:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,