DETAIL spoje: 500260 / 34

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 0 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 1 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 14:22 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 4 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 5 km Bohatice,, CL 2114 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 7 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 7 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 11 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 11 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 12 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 14 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 11 15 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 10 15 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 17 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 18 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 14:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019