DETAIL spoje: 500260 / 36

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 0 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 1 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 3 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 14:20 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 5 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 6 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 8 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 10 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 11 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 12 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 14:39 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 15 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 16 km Bohatice,, CL 2114 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 18 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 19 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 20 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 23 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 23 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 24 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 26 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 11 27 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 10 27 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 29 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 30 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 15:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,