DETAIL spoje: 500260 / 42

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 3 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 4 km Bohatice,, CL 2114 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 6 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 6 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 7 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 10 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 10 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 11 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 13 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 14 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 15 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 16:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,