DETAIL spoje: 500260 / 48

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8373 42 0 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33410 39 1 km Stráž p.Ralskem,,SMP CL 2102 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 3 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 16:54 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 6 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 7 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 9 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 11 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 12 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 13 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 17:09 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 16 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 17 km Bohatice,, CL 2114 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 19 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 20 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 21 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 17 24 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 16 24 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 15 25 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 25 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 26 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 28 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 29 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 30 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 17:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,