DETAIL spoje: 500260 / 51

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 6 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 9 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 10 4 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 11 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 12 5 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 13 6 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 14 6 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 15 6 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 17 9 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 18 10 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 24 10 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 25 12 km Bohatice,, CL 2114 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 26 13 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 27 16 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101 18:48 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 29 17 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 18 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 20 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 33 22 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 34 23 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 35 26 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 37 27 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 38 28 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102 19:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019