DETAIL spoje: 500260 / 57

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 0 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 3 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 4 3 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 5 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 4 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 5 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 6 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 8 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 9 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 15 9 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 16 10 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 17 10 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 18 10 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 13 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 14 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 15 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 16 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 17 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 25 18 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 26 19 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 20 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 22 km Bohatice,, CL 2114 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 23 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 26 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101 22:54 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 27 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 28 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 30 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 32 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 33 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 36 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102 23:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,