DETAIL spoje: 500260 / 60

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 23:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 3 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 23:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 4 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 23:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 6 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 23:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 8 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 23:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 9 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 23:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 10 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 23:52 23:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 13 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 23:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 14 km Bohatice,, CL 2114 23:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 16 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 23:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 16 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  0:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 17 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  0:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 20 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  0:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 20 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  0:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 21 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 23 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  0:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 24 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  0:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  0:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,