DETAIL spoje: 500260 / 71

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  4:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 1 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  4:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 2 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  4:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 4 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  4:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 6 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 7 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  4:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 10 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 11 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 12 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102  4:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,