DETAIL spoje: 500260 / 78

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 0 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 2 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 3 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 6 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 7 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 9 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 11 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 12 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 13 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101 19:54 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 16 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 17 km Bohatice,, CL 2114 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 19 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 20 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 21 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 23 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 23 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 24 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 26 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 27 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 27 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 20:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,