DETAIL spoje: 500260 / 8

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33412 41 0 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 40 1 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 2 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 1A) CL 2102  5:43  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 37 5 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 36 6 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 34 8 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 33 10 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 32 11 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 30 12 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2101  6:02  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 29 15 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 28 16 km Bohatice,, CL 2114  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 27 18 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 19 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 20 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 17 23 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 16 23 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 15 24 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 14 24 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 13 25 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 27 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 11 28 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 10 28 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 7 30 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 31 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  6:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,