DETAIL spoje: 500260 / 9

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 6 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 9 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 10 4 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 11 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 12 5 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 13 6 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 14 6 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 15 6 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 17 9 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 18 10 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 24 10 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 25 12 km Bohatice,, CL 2114  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 26 13 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 27 16 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101  5:57  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 29 17 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 18 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 20 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 33 22 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 34 23 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 35 26 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  6:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,