DETAIL spoje: 500260 / 91

Základní informace:

Linka: 500260IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Hamr na Jezeře,Břevniště
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 6 3 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 9 4 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 10 6 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 11 7 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 16 7 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 17 10 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 18 11 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 19 12 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 13 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 21 14 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 22 15 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 23 16 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 24 17 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 25 19 km Bohatice,, CL 2114 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 26 20 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 27 23 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2101 14:58 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 29 24 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 25 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 27 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 33 29 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 34 30 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 35 33 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33409 37 34 km Stráž p.Ralskem,,AB Diamo CL 2102 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33412 38 35 km Stráž p.Ralskem,,Adient CL 2102 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8373 39 37 km Hamr na Jezeře,,nám. CL 2108 15:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020