DETAIL spoje: 500261 / 1

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C9) CL 2001  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 4 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 8 6 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 11 9 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 12 11 km Bohatice,, CL 2114  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 13 11 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 17 14 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101  4:57  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 19 15 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 2) CL 2101  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 20 16 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 21 17 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 22 18 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 23 19 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 20 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 21 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 22 km Brniště,, CL 2110  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2761 28 24 km Brniště,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2110  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19658 29 25 km Brniště,Luhov, CL 2107  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19659 30 26 km Brniště,Luhov,bytovky CL 2107  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 35 30 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27663 36 30 km Jablonné v Podj.,Postřelná, (stanoviště 2) LI 0302  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39088 38 31 km Velký Valtinov,,u Paseků CL 0302  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39086 39 32 km Velký Valtinov,,křiž. CL 0302  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20355 40 33 km Velký Valtinov,Malý Valtinov, CL 0302  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39087 41 34 km Velký Valtinov,,Paseky CL 0302  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 42 35 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 43 36 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301  5:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,