DETAIL spoje: 500261 / 14

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 42 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 41 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39087 40 2 km Velký Valtinov,,Paseky CL 0302 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20355 39 3 km Velký Valtinov,Malý Valtinov, CL 0302 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39086 38 4 km Velký Valtinov,,křiž. CL 0302 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39088 37 5 km Velký Valtinov,,u Paseků CL 0302 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27663 35 6 km Jablonné v Podj.,Postřelná, (stanoviště 1) LI 0302 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 34 6 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19659 29 10 km Brniště,Luhov,bytovky CL 2107 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19658 28 11 km Brniště,Luhov, CL 2107 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2761 27 12 km Brniště,,žel.st. (stanoviště 1) CL 2110 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 25 14 km Brniště,, CL 2110 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 24 15 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 23 16 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 22 17 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 21 17 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 20 18 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 19 19 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 18 21 km Mimoň,,Mitop CL 2101 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 16 22 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101 14:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,