DETAIL spoje: 500261 / 18

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 43 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 42 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12483 37 1 km Jablonné v Podj.,,SÚS LI 0301 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 35 3 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19659 30 7 km Brniště,Luhov,bytovky CL 2107 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19658 29 8 km Brniště,Luhov, CL 2107 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2761 28 9 km Brniště,,žel.st. (stanoviště 1) CL 2110 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 11 km Brniště,, CL 2110 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 12 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 13 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 23 14 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 22 14 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 21 15 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 20 16 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 19 18 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 1) CL 2101 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 17 19 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101 16:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,