DETAIL spoje: 500261 / 19

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 16 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 18 1 km Mimoň,,Mitop CL 2101 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 19 2 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 20 3 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 21 4 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 22 5 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 23 6 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 24 7 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 25 8 km Brniště,, CL 2110 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2761 27 10 km Brniště,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2110 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19658 28 11 km Brniště,Luhov, CL 2107 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19659 29 12 km Brniště,Luhov,bytovky CL 2107 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 34 16 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12483 36 18 km Jablonné v Podj.,,SÚS LI 0301 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 41 18 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 42 19 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 16:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,