DETAIL spoje: 500261 / 20

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 42 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 41 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39087 40 2 km Velký Valtinov,,Paseky CL 0302 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20355 39 3 km Velký Valtinov,Malý Valtinov, CL 0302 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39086 38 4 km Velký Valtinov,,křiž. CL 0302 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39088 37 5 km Velký Valtinov,,u Paseků CL 0302 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27663 35 6 km Jablonné v Podj.,Postřelná, (stanoviště 1) LI 0302 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 34 6 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 32 9 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 11 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 13 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 17 14 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 16 15 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101 17:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,