DETAIL spoje: 500261 / 3

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 16 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 18 1 km Mimoň,,Mitop CL 2101  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 19 3 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 20 4 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 21 5 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 22 5 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 23 6 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 24 7 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 25 8 km Brniště,, CL 2110  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2760 26 10 km Brniště,,Tlustec CL 2110  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39086 38 11 km Velký Valtinov,,křiž. CL 0302  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20355 39 12 km Velký Valtinov,Malý Valtinov, CL 0302  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39087 40 13 km Velký Valtinov,,Paseky CL 0302  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 41 14 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 42 15 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301  6:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,