DETAIL spoje: 500261 / 4

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 42 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 41 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12483 36 1 km Jablonné v Podj.,,SÚS LI 0301  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 34 3 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19659 29 7 km Brniště,Luhov,bytovky CL 2107  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19658 28 8 km Brniště,Luhov, CL 2107  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2761 27 9 km Brniště,,žel.st. (stanoviště 1) CL 2110  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 25 11 km Brniště,, CL 2110  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 24 12 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 23 13 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 22 14 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 21 14 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 20 15 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 19 16 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 18 18 km Mimoň,,Mitop CL 2101  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 16 19 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101  6:19  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 12 22 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 11 22 km Bohatice,, CL 2114  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 10 24 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 9 25 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 8 26 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 7 28 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 32 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 3 33 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 1) CL 2001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 34 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 35 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  6:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,