DETAIL spoje: 500261 / 5

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa – Mimoň – Brniště – Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 5 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 7 1 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 2) CL 2101  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 8 2 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 9 3 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 10 4 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 11 5 km Brniště,Velký Grunov,u Mitopu CL 2110  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 12 6 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 13 7 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 14 8 km Brniště,,náves CL 2110  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2761 16 10 km Brniště,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2110  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19658 17 11 km Brniště,Luhov, CL 2107  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19659 18 12 km Brniště,Luhov,bytovky CL 2107  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 23 16 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27663 24 16 km Jablonné v Podj.,Postřelná, (stanoviště 2) LI 0302  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39088 26 17 km Velký Valtinov,,u Paseků CL 0302  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39086 27 18 km Velký Valtinov,,křiž. CL 0302  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20355 28 19 km Velký Valtinov,Malý Valtinov, CL 0302  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39087 29 20 km Velký Valtinov,,Paseky CL 0302  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 30 21 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 31 22 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 32 23 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  6:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021