DETAIL spoje: 500261 / 6

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 42 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 41 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39087 40 2 km Velký Valtinov,,Paseky CL 0302  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20355 39 3 km Velký Valtinov,Malý Valtinov, CL 0302  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39086 38 4 km Velký Valtinov,,křiž. CL 0302  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2760 26 5 km Brniště,,Tlustec CL 2110  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 25 7 km Brniště,, CL 2110  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 24 8 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 23 9 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 22 10 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 21 10 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 20 11 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 19 12 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 18 14 km Mimoň,,Mitop CL 2101  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 16 15 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101  7:05  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 15 16 km Mimoň,,kino CL 2101  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55869 14 17 km Mimoň,,Luční CL 2101  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 13 18 km Mimoň,,OPMP CL 2101  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 12 21 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 11 21 km Bohatice,, CL 2114  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 10 23 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 9 24 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 8 25 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 7 27 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 31 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 3 32 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 1) CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 33 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 34 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,