DETAIL spoje: 500261 / 8

Základní informace:

Linka: 500261IDOS
Název: Česká Lípa-Mimoň-Brniště-Jablonné v Podj.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12484 43 0 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 41 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12483 36 1 km Jablonné v Podj.,,SÚS LI 0301  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 34 3 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 32 6 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 31 8 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26325 30 10 km Pertoltice p.Ralskem,,rozc. CL 2105  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 17 11 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 12 15 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 11 15 km Bohatice,, CL 2114 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 10 17 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 8 18 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 7 20 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 24 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 5 25 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 3 28 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 1) CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 29 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 30 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019