DETAIL spoje: 500262 / 1

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001  4:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  4:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  4:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  4:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 9 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  4:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 10 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  4:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 11 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  4:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 21 12 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116  4:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 22 13 km Zákupy,Kamenice, CL 2116  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 15 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 15 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 16 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 17 km Brniště,, CL 2110  4:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,